מבנים ואתרים הסטוריים

מתחם בית החרושת של האחים וגנר(נחושתן), דרך אילת 61 – תל אביב
מלון נורדאו, נחלת בנימין 27, תל אביב
שדרות רוטשילד 18 – 20, תל אביב-יפו – בתי אברהם יוסף מינצר, קבוצת אדמונד דה רוטשילד
טרומפלדור 4-6 פינת רחוב הירקון 59, תל אביב
אורבך 4 – 6, המושבה האמריקאית-גרמנית, יפו – מלון ירושלים ובית נורטון
רח' שלמה המלך 65, תל אביב-יפו – בית רוזנצוויג
רח' בלפור 38, תל אביב-יפו – ב"יס פיטמן
רח' קפלן, תל אביב-יפו – המושבה הטמפלרית "שרונה"
רחוב הירקון 96, תל אביב – "בית רייזפלד"
רח' אחד העם 45, תל אביב-יפו – בית ציפורן
רחוב נחמני 43, תל אביב יפו – בית לודז'יה
רחוב יבנה 23, תל אביב-יפו – "מלון עלמה"
רחוב לילינבלום 35, תל אביב-יפו – בית בכר
מכון ויצמן למדע, רחובות – מעונות קלור
שדרות רוטשילד 84, תל אביב – בית אנגל
מתחם בית החולים אסותא – רח' ז'בוטינסקי, תל אביב
רחוב בן יהודה 130, תל אביב – מלון ירדן
בית חרושת עלית, רמת גן
מתחם רוטשילד 10, תל אביב
שדרות וושינגטון 14, פלורנטין – תל אביב
רחוב בן יהודה 216, תל אביב
רחוב בילינסון 6, בית ארלוזורוב, תאטרון "האהל " – תל אביב
דרך אילת 59, תל אביב- בית הקונסוליה הגרמנית
רחוב לילנבלום 30, תל אביב – יפו
רחוב חובבי ציון 37, פתח תקווה – בית הכנסת הגדול
בית סוסקין, רחוב שד"ל 8 – תל אביב
רחוב יהודה הלוי 14, תל אביב – יפו
fds
רחוב יהודה הלוי 1, תל אביב-יפו – בית מרזיוף
רחוב יהודה הלוי 79-81, תל אביב-יפו – בית ד"ר ליאון פינס
רחוב יהודה הלוי 6,תל אביב-יפו
רחוב מונטיפיורי 1 תל אביב – לשכת רואי החשבון
יד מרדכי – אתר הקרב, קיבוץ יד מרדכי
מצודת טיגארט "אבו גוש" ומבנה הווילה
רחוב בר הופמן פינת אורבך, תל אביב-יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, בית פרידל – בית ברייש
רחוב מקדונלד 3, רמת-גן – וילה שרת
רחוב מזא"ה 9-7, תל אביב-יפו – בית התאומים
רחוב לילינבלום 26, תל אביב-יפו – בית שיף
רחוב יבנה 27, תל אביב-יפו – בית וועד הקהילה
רחוב יהודה הלוי 36, תל אביב-יפו – בית מני
רח' גורדון 9, תל אביב-יפו – בית ז'רסקי
רח' שערי ניקנור 9, יפו
רח' שנקין 65, תל אביב-יפו – בית רובינסקי
רח' שד"ל 4, תל אביב-יפו – בית רבקה גרינוולד
שדרות רוטשילד 117, תל אביב-יפו
שדרות רוטשילד 46, תל אביב-יפו – "בית לוין"
רח' נחלת בנימין 10, תל אביב-יפו – בית לייטס – סורוקה
"מתחם התחנה" – תחנת הרכבת של מנשייה, תל אביב-יפו
רח' מזא"ה 36, תל אביב-יפו – מגדל המים
רח' יבנה 19, תל אביב-יפו – בית טברסקי
רח' הרצל 6, תל אביב-יפו – בית אליאבזון
רח' הרצל 2, תל אביב-יפו – בית עקיבא אריה ויס
רח' הירקון 90, תל אביב-יפו – בית שיק
b4
רח' בעלי מלאכה 20, תל אביב-יפו – בית שולמית ושמעון קורן
רח' שלוש 32, תל אביב-יפו – בית אהרן שלוש
רח' אלנבי 19, תל אביב-יפו
רחוב רמב"ם 12-16, בית העמודים, תל אביב יפו
רח' אחד העם 20, תל אביב – חצר וילה פולק
זכייה בתחרות להרחבת מבנה הפלסטיקה, שנקר, ר"ג
ביה"ס פיק"א, המוזיאון ההיסטורי לתולדות פתח תקווה – פתח תקווה
המוזיאון לאמנות עכשווית – אום אל פאחם
רח' סמולנסקין 7, ירושלים – וילה שוקן
בית שיח מוראד (הבית האדום), ישראל מסלנט 35, שכונת שפירא – תל אביב
בית האופה (בית מוגילבסקי), שדרות הילד 1 – רמת גן
מבט כללי לכיוון דרום (חולון) 2005
בית אנטון איוב (בית הביל"ויים) שכונת נווה עופר – תל אביב